Vyhledávání


Zasílání novinek
Novinky na e-mail
Anketa
Líbí se Vám naše stránky?
Počet hlasů 8645

Počítadlo přístupů
Shlédnutých stránek od 1.1.2006: 5 245 129

Debakl na závěr

ilustrační obrázek V utkání, kde obě družstva již měli postup do 1. divize zajištěn, neměl náš tým s 5-ti náhradníky proti téměř základní sestavě domácích mnoho šancí. Postavení náhradníků nebyl úmysl kapitána družstva, ale shoda okolností, kdy hráči nemohli z různých závažných důvodů se tohoto utkání zúčastnit. Ještě, že již o postupu bylo rozhodnuto. Vůbec nejhorší výsledek v celé soutěži ukázal na skutečné rozdíly mezi 1.a 2. divizí.
03.04.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po remize jistý postup

ilustrační obrázek Hosté z Č. Budějovic téměř v základní sestavě po vysoké výhře nad naším pronásledovatelem (Kájovem) byli v utkání mírným favoritem. Tomu nasvědčovalo nejen vyšší průměrné ELO, ale i odhodlání získat skalp druhého týmu v průběžné tabulce. Navíc hráli tak trochu pro jistotu svého udržení v soutěži.
20.03.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Výhra k šanci na postup

ilustrační obrázek K utkání nastoupili domácí bez juniorských opor Machálka a M. Hanzala, kteří v den utkání odjeli na mistrovství ČR do Seče u Chrudimi. Rovněž hosté nastoupili se třemi náhradníky. Utkání se dle předpokladů vzhledem k lepšímu průměrnému OK téměř o 200 bodů vyvíjelo od začátku v náš prospěch.
06.03.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Další důležitá remiz

ilustrační obrázek Vyrovnané utkání, kde domácí byli mírným favoritem, skončilo nakonec ke spokojenosti obou družstev smírně. K výhře měl náš tým v průběhu utkání nakonec trochu blíže, když poslední dohrávaná partie přes výhodu 2 pěšců v koncovce byla pro nedostatek času dána za remiz.
21.02.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Remiza s favoritem

ilustrační obrázek Další velmi silný soupeř Mikrochem Třeboň, která ještě minulou sezónu hrála v 1. divizi, k nám zavítala vůbec poprvé v historii našeho ŠK a i ŠO k sedmému kolu 2. divize. I když soupeř nastoupil bez dvou hráčů základní sestavy, přesto s vyšším průměrným OK o téměř 60 bodů, byl v utkání favoritem. Průběh utkání však naznačil současnou slušnou formu našeho týmu a i správnost sestavené soupisky před zahájením celé soutěže.
07.02.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Výhra s obávaným soupeřem

ilustrační obrázek Vysoká výhra v Táboře nám pravděpodobně zajistila setrvání v této soutěži i pro další sezónu. Náš vyšší průměrný OK o pouhých 84 bodů a sestava s dvěma náhradníky asi dosaženému výsledku neodpovídá. Ale již asi v polovině hrací doby bylo zřejmé, že si odvezeme velmi důležitou výhru, která byla nutná pro udržení kontaktu s čelem tabulky. Že bude výhra však tak vysoká asi nikdo z nás nepočítal.
07.01.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po pěti kolech 2.místo

ilustrační obrázek Těsné, důležité vítězství nad papírově silnějším týmem nás udrželo na druhém místě průběžné tabulky. Nastoupili jsme se třemi náhradníky, soupeř pouze bez jediného hráče základní sestavy a tak přáním bylo uhrát aspoň remizu utkání.
20.12.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Souboj o druhé místo v tabulce

ilustrační obrázek Vzhledem k dosavadním výsledkům domácích v prvních dvou kolech, kdy se dělili s naším týmem o vedení v soutěži, byly z naší strany z utkání docela obavy.
Že utkání ve čtvrtém kole dopadlo tak výrazným výsledkem pro nás je asi skutečnost lepšího průměrného OK o 205 bodů a větší vůle po celkovém vítězství.
06.12.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Prohra s nováčkem soutěže

ilustrační obrázek Poprvé v historii klubu se utkal náš tým s týmem ze Strmilova. Papírově nejsilnější družstvo soutěže posílené o tři velmi silné hosty z Č.Budějovic spolu se silnou trojicí bratří Steinhauserů i přes 20 minutový deficit na hodinách za neomluvitelný pozdní příjezd, bylo nad naše síly.
22.11.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Vysoké vítězství se Silonkou

ilustrační obrázek Naše naprosto zasloužená výhra-pro domácí tým asi až příliš krutá konečným výsledkem. Sestavy téměř vyrovnány. Naše byla v průměru osobních koeficientů silnější o pouhých 57 bodů.
08.11.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Výborný vstup do soutěže

ilustrační obrázek Od roku 1997 nedokázal náš tým nad Sokolem Chvalšiny zvítězit. Právě poslední z porážek v sezóně 2001-2002 nás odsoudila z devátého místa k sestupu do 3.divize.
Roční přestávka 2002-2003 asi našemu týmu trochu prospěla. Nutno ovšem přiznat,že ani tato vysoká výhra proti značně oslabenému Sokolu nebyla vůbec jednoznačná.Průměrný OK v tomto utkání byl o více jak 180 bodů v náš prospěch.
18.10.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------