Vyhledávání


Zasílání novinek
Novinky na e-mail
Anketa
Líbí se Vám naše stránky?
Počet hlasů 8645

Počítadlo přístupů
Shlédnutých stránek od 1.1.2006: 5 245 099

Nejvyšší výhra na závěr

ilustrační obrázek Přesvědčivá a vůbec nejvyšší výhra domácích za celou soutěž, kterou neočekával ani ten největší optimista. Potvrdila dobrou formu téměř všech, kteří v letošní soutěži hráli.
25.03.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Nečekaná těsná prohra

ilustrační obrázek Sestavy družstev téměř vyrovnané, když papírové předpoklady průměrného OK byly lepší pro domácí pouze o 25 bodů, předpovídaly vyrovnané utkání. Škoda této nešťastné prohry. Vítězství by zajišťovalo 100% postup 1. místa, protože Třeboň ztratila další dva body za remiz v Písku a propadla se až na třetí místo v tabulce za druhé Veselí.
11.03.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po další výhře jistý postup

ilustrační obrázek Výsledek utkání možná neodpovídá papírovým předpokladům, když průměrné OK družstev bylo lepší pouze o 77 bodů v náš prospěch. Očekávalo se všeobecně vyrovnané utkání-soupeř v soutěži zatím neprohrál. Náš tým opět s dvěma náhradníky sehrál jedno ze svých nejlepších a nejrychlejších utkání v soutěži.
25.02.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Další velmi cenná výhra

ilustrační obrázek Velmi cenný skalp silného "Déčka" Lokomotivy nás přiblížil o další krůček k postupu. Domácí se třemi náhradníky dokázali vyhrát pouze jedinou partii, přesto že průměrné OK sestav byly téměř vyrovnané. Náš tým, jehož někteří hráči po prohýřené části páteční noci na maturitním plese dokázal i s dvěma náhradníky vyhrát nad obávaným soupeřem poměrně vysoko.
11.02.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Neočekávaně vysoká výhra

ilustrační obrázek Již s bodem zadarmo na 8.plátně před zahájením utkání se zpravidla hrává klidněji-navíc, když i průměr OK bez dvou hráčů základu byl podstatně lepší v náš prospěch. Družstvo je tak o trochu blíže k postupu přesto, že se trochu rozšířil počet kandidátů.

04.02.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

První prohra s favoritem

ilustrační obrázek Dosud vítězné tažení našeho Áčka zastavila až v 6.kole favorizovaná Mikrochem Třeboň. Náš tým nastoupil téměř v základu (pouze s jediným náhradníkem),který jediný uhrál celý bod.I když rozdíl průměrného OK byl lepší pro hosty pouze o 44 bodů,je prohra až příliš krutá.
14.01.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po pěti kolech plný bodový zisk

ilustrační obrázek Vzhledem k dosavadním výsledkům domácího týmu (11.místo v průběžné tabulce po 4. kolech) jsme byli mírným favoritem. Základní sestava ČZ a téměř papírově shodné OK (rozdíl 35 bodů lepší pro nás) však spíše napovídaly, že utkání bude vyrovnané.
17.12.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Vítězné tažení pokračuje

ilustrační obrázek Vysoká výhra, která nás vrátila na 1.místo s náskokem dvou bodů před Třeboní, rozhodně neodpovídala papírovým předpokladům. Soupeř nastoupil v základní sestavě, náš tým s 2. náhradníky. Průměrné osobní koeficienty téměř totožné( pro nás lepší o pouhých 9 bodů ).
08.12.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Dramatická těsná výhra

ilustrační obrázek Opět s polovinou základní sestavy jsme ve Velešíně získali těsnou výhrou 3 body. Obavy z těžkého utkání se naplnily už i proto, že nebodovala tentokrát naše jednička.
19.11.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Další tři body

ilustrační obrázek Pouze s polovinou hráčů základní sestavy se o prvním listopadovém víkendu utkalo ve 2. divizi družstev naše Áčko se Silonem Sezimovo Ústí. Stejně jako v prvním kole náš tým dokázal poměrně vysoko zvítězit a připsat si další tři důležité body.
05.11.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Výborný začátek soutěže

ilustrační obrázek Vstup do soutěže se nám nad očekávání vydařil. Nastoupili jsme bez třech hráčů základní sestavy,ale s posilou hostujících hráčů oddílu z Bechyně.
22.10.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------