Po prohře B tým poslední v tabulce

ilustrační obrázek Družstvo mladých bez třech hráčů základní sestavy nedokázalo vzdorovat zkušenějšímu soupeři dospělých. K odpoutání "Béčka" z posledního místa konečné tabulky by bývala stačila nakonec těsná výhra. I toto utkání tak jako několik předešlých ukázalo na poměrně labilní výkony našich mladých hráčů. Poslední místo v tabulce neodpovídá schopnostem družstva, které mělo rozhodně na lepší umístění. Pro vedení klubu je celkové vystoupení družstva v soutěži zklamáním.
06.04.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Jediná prohra A týmu v posledním kole

ilustrační obrázek Utkání sehrané pod vlivem již jasného postupu sehrál náš tým trochu lehkovážně. S daleko větší motivací bojovali o případné druhé místo v tabulce soupeři ze Strakonic. A to jim nakonec vyšlo, když další tým Strakonic "C" porazil favorizovaný DDM Písek. Otevřela se tak teoretická možnost postupu i pro "Rebely". Škoda této jediné prohry za celou soutěž právě v posledním kole.
06.04.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po vysoké výhře jistý postup A týmu

ilustrační obrázek Zatím největší výhra "A" týmu zajistila postup a návrat do 2 divize soutěže družstev pro sezónu 2003-2004.
22.03.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Ještě,že se nesestupuje

ilustrační obrázek Touto prohrou si tým "B" zajistil poslední místo ve skupině, protože ani případná výhra v posledním kole nic neřeší. Pouze výsledek 5:0 pro náš tým, by mohl změnit pořadí. Při současných výkonech mladého "Béčka" je to však pouhá utopie.
22.03.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po výhře šance A týmu k postupu

ilustrační obrázek Možná velmi důležitý krok k toužebnému postupu. Družstvo Loko bylo velmi důstojným a silným soupeřem. Příliš radosti tato výhra však vedení klubu nepřinesla pro nepříjemnou záležitost kolem zisku bodu na 1. šachovnici.
08.03.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

B tým překvapivě vyhrál

ilustrační obrázek Pravděpodobně jedno z největších překvapení soutěže ve skupině. Poslední tým tabulky v sestavě pouze mladých hráčů dokázal sebrat oba body zkušeným borcům Strakonic. Průměrný rozdíl osobních koeficientů byl téměř o 200 bodů vyšší pro favorizované "Rebely". Že by se snad "B" tým před koncem soutěže chtěl konečně odpoutat od posledního místa? K tomu však je třeba vyhrát v obou posledních kolech.
08.03.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

První výhra B týmu v soutěži

ilustrační obrázek Základní sestava soupeře našeho "béčka" a i vyšší průměrný OK dával větší naděje domácím. Pravděpodobná změna v naší sestavě i přes prohru dosud neporaženého Machálka však přinesla konečně první úspěch a také první body v soutěži.
22.02.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

A tým po výhře v čele tabulky.

ilustrační obrázek Výsledek asi neodpovídá průběhu hry. Domácí prohospodařili na jedné šachovnici půl hodiny za pozdní nástup a to asi rozhodlo o našem jednom bodu. Další bod tak trochu zahodil domácí hráč, když po zisku figury a velké výhodě se nechal ukolébat téměř jasným vítězstvím a parti nakonec zremizoval. Po této poměrně vysoké výhře se naše družstvo dostalo konečně do čela tabulky.
22.02.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Promarněná šance na výhru

ilustrační obrázek Utkání "Béčka" bylo zápasem mladších nadějí obou oddílů (mimo kapitána domácích a hostů). Pouhé dvě remizy, které domácí uhráli a trochu se opakující hra bez většího zájmu o výsledek týmu u některých mladíků jen potvrzuje postavení v tabulce. Bod na 3. plátně získalo družstvo za nenastoupení hráče uprostřed sestavy.(Hosté přijeli pouze ve čtyřech).
08.02.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po remize stále druzí

ilustrační obrázek Po dvou měsíční pauze sehrál A tým ve 3.divizi jedno z rozhodujících utkání pro návrat do 2.divize. Dne 8.2.se v domácím prostředí v základní sestavě utkal s dosud vedoucím Sokolem Písek. Právě po tomto zápase se naše družstvo mělo dostat předpokládanou výhrou do čela tabulky.

08.02.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Tým B nestačil na Spoje

ilustrační obrázek Další již 6. kolo odehrálo Béčko dne 18.1. se Spoji v Č. Budějovicích. Pouze se dvěma hráči základní sestavy bylo již dopředu téměř rozhodnuto o výhře domácích.
Mládež podle hodnocení kapitána družstva sehrála své partie bez většího úsilí a zájmu o výsledek utkání. Podle dosavadních výsledků našeho B týmu je patrné,že příliš pomoci k postupu A týmu nelze od Béčka očekávat.
18.01.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------
1-11   12-19