Poslední kolo 3.Divize

ilustrační obrázek Stejně jako v posledním kole ve druhé divizi před týdnem, nepodařilo se ani "Béčku" ve třetí divizi dne 21.3.zvítězit. Tým se díky horšímu skóre propadl na třetí místo konečné tabulky. Závěr soutěží tak našim družstvům naprosto nevyšel.
23.03.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

V 10.kole vysoká výhra

ilustrační obrázek Překvapivě vysokou výhru zaznamenalo naše "Béčko"ve 3.Divizi dne 7.března. Udrželo tak druhé místo v soutěži a snížilo náskok vedoucího Šachklubu Tábor na tři body s pasivem tří vyhraných partií.
08.03.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

V J.Hradci neúspěšně

ilustrační obrázek Druhá prohra v soutěži 3.Divize, znamená konec nadějí na první místo v tabulce. Dvě kola našeho družstva před koncem soutěže ztrácí náš "B" tým 6 bodů a sedm vítězných partií na vedoucí Šachklub Tábor "A".
22.02.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

Šťastná výhra ve 3.Divizi

ilustrační obrázek Dne 24.ledna se "B" družstvo utkalo s hráči Traxleru Veselí nad Lužnicí. Papírové předpoklady osobních koeficientů napovídaly o bezproblémové výhře,když navíc hosté hráli pouze ve čtyřech. Právě to zapříčinilo naši šťastnou výhru.
25.01.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

V Písku jen remiza

ilustrační obrázek Šesté utkání našeho "Béčka" v sedmém kole 3.Divize nám nevyšlo podle předpokladů. S remizovým výsledkem mohou být spokojenější rozhodně domácí. Náš tým přesto zůstává na druhém místě v průběžné tabulce.
11.01.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

Vítězné 6.kolo

ilustrační obrázek První utkání v novém roce dne 4.ledna dopadlo pro naše "Béčko" rozhodně daleko lépe než vypadal jeho průběh. Hosté přijeli s mladou generací hráčů na čtyřech plátnech,která svými výkony naše hráče asi trochu překvapila a výsledek byl dost dlouho na vážkách.
04.01.2015 | Jaromír Soldát
-----------------------

V Táboře první prohra

ilustrační obrázek Dne 20.12.se utkalo "Béčko" ve 3.Divizi s dívkami Šachklubu Tábor. Utkání,se naší sestavě nepovedlo a tak po první prohře v soutěži se náš tým sesunul na třetí místo v průběžné tabulce.
21.12.2014 | Jaromír Soldát
-----------------------

3.kolo 3.Divize se Soběslaví

ilustrační obrázek Mikuláš byl k našemu "Béčku"ve třetím kole určitě stědřejší než k soupeři. V domácím prostředí jsme dokázali čtyři hráče základní sestavy v naprosto papírově vyrovnaných sestavách o jeden bod přehrát. Náš tým hrál se třemi hráči základu.
06.12.2014 | Jaromír Soldát
-----------------------

3.Divize 2. kolo-opět Silon

ilustrační obrázek Přesně po týdnu se náš ŠK utkal opět s týmem Silonu Sezimovo Ústí.Tentokrát ve skupině Východ 3.Divize na jeho hřišti. Podle papírových předpokladů mělo být utkání celkem vyrovnané,vzhledem k průměru osobních koeficientů sestav. Náš tým měl lepší OK o pouhých 20 bodů.
23.11.2014 | Jaromír Soldát
-----------------------

2.kolo 3.Divize ve sk.Východ.

ilustrační obrázek Po volném losu 1.kola přivítal náš klub ve svém 1.zápase dne 8.11. mládež Šachklubu Písek. Jednoznačná výhra nebyla tak jednoduchá jak podle výsledku vypadá.
Děti zvládaly zahájení celkem solidně a byly u nich vidět
dobré základy pro šachovou hru. Chybí jim však trochu
více soustředění a především pomalejší hra v další části partie(hrávají příliš rychle).
09.11.2014 | Jaromír Soldát
-----------------------