Na závěr soutěže prohra

ilustrační obrázek V sestavě domácích, kdy ze základní sestavy hráči ze 4. a 5 plátna byli nuceni obsadit 1. a 2. plátno a bylo vůbec problém obsadit i zbývající plátna, není výsledek nijak překvapující. Hosté s průměrným OK lepším více jak o 230 bodů a vidinou možného postupu při zakolísání Loko "E" ve Čkyni, zaslouženě zvítězili. Ani tato výhra hostům však pro remizu Loko "E" ve Čkyni postup nakonec nazajistila.
13.03.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Důležitá výhra ve Strakonicích

ilustrační obrázek Mládežnická sestava se zástupcem kapitána týmu/jediný dospělý našeho družstva / dokázala přehrát zkušenější generaci dříve narozených. Výsledek možná neodpovídá skutečnému průběhu-domácí podstatně více chybovali.
28.02.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Předpoklad porážky se potvrdil

ilustrační obrázek Zkušenější hosté s lepším průměrným OK téměř o 225 bodů nedali naší improvizované sestavě žádnou šanci. Zklamali především mladíci na prvních dvou plátnech. I přes porážku drží se "Béčko" v soutěži stále v první polovině tabulky.
14.02.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Komplex z Volar konečně prolomen

ilustrační obrázek Trochu neuvěřitelná výhra nad papírově silnějším týmem domácích, který hrál v základní nejsilnější sestavě. V dosavadních utkáních je to první výhra našeho "Béčka" a navíc velmi důležitá pro udržení kontaktu s čelem tabulky.

24.01.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Jen těsná výhra

ilustrační obrázek V utkání kde byl domácí tým favoritem (poprvé nastoupil v základu) s vyšším průměrným OK o 230 bodů, vítězným výsledkem trochu zklamal. Rozhodně se očekával větší rozdíl skóre.
10.01.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Prohra s vedoucím týmem tabulky

ilustrační obrázek Družstvo bez prvních třech hráčů základní sestavy, kteří hráli v lize mladšího dorostu, nemělo proti domácím příliš mnoho šancí. Přesto právě na 1. a 2. plátně naši příjemně překvapili. To se rozhodně nečekalo. Škoda, že na dalších třech šachovnicích neuhráli dohromady jeden bod k možné remize utkání.
13.12.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Čkyně podruhé a opět vítězství

ilustrační obrázek Utkání pro náš tým i bez prvních třech hráčů základní sestavy lze hodnotit jako pohodové. Průměr OK byl pro naše družstvo lepší o 217 bodů a bylo to znát téměř u všech partií.
15.11.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

Neuvěřitelné obraty v partiích vedly výhře

ilustrační obrázek K naší radosti naprosto obrácený výsledek než byl vzhledem k improvizované sestavě očekáván. Již průměr OK soupeře budil doslova hrůzu z debaklu /365 bodů pro Čkyni/. Tyto obavy trvaly až téměř do končících středních her na 4. a 5. šachovnici, kde oba naši hráči mohli klidně vzdát a nikdo by jim nic nemohl vytknout.
01.11.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------

V úvodu soutěže prohra

ilustrační obrázek Na některých našich mladících se asi projevují následky příliš horkého léta stejně tak jako v 1. lize mládeže. Vstup těchto dvou družstev do nové soutěžní sezóny se opravdu nevydařil.
11.10.2003 | Jaromír Soldát
-----------------------