Vysoká výhra na závěr

ilustrační obrázek Nejlepší výsledek v soutěži dokázalo uhrát naše Béčko proti vedoucímu týmu tabulky v posledním kole. Průměrné osobní koeficienty čtyř hráčů základní sestavy proti třem hráčům základu hostů byly lepší pro náš tým o pouhých 84 bodů. Jednoznačná výhra potvrdila, že náš tým měl v soutěži rozhodně navíc, než jen umístění v polovině konečné tabulky.
01.04.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Remiz v předposledním kole.

ilustrační obrázek Domácí, kteří byli vzhledem k dosavadním výsledkům a lepšímu průměrnému OK o téměř 150 bodů favoritem, bojovali nakonec o remizu utkání.
04.03.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Ztráta dvou bodů

ilustrační obrázek Utkání proti poslednímu týmu tabulky, jehož průměrné OK bylo v utkání nižší téměř o 200 bodů se našemu týmu příliš nepovedlo. Velmi rychlá remiza na 5. plátně s malou vůlí po zisku celého bodu, který byl docela reálný, nakonec rozhodla o skóre utkání.
18.02.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Tři body z Volar

ilustrační obrázek Tak trochu povinná výhra nad předposledním družstvem průběžné tabulky nebyla jednoduchou záležitostí. Zdá se,že se proti družstvu Volar v posledních sezónách začíná našim konečně trochu dařit.
21.01.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

První výhra v soutěži

ilustrační obrázek Favorizovaní hosté pouze ve čtyřech nám tak darovali bod, který nakonec rozhodl o první výhře Béčka. Rozdíl osobních koeficientů, byl u hráčů Prachatic vyšší téměř o 180 bodů.
07.01.2006 | Jaromír Soldát
-----------------------

Překvapení se nekonalo

ilustrační obrázek Náš tým proti favoritu utkání (vyšší průměr OK domácích o více jak 370 bodů) uhrál poměrně přijatelný výsledek.
10.12.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Utkání promarněných šancí

ilustrační obrázek Dne 26.11.se „Béčko“ utkalo ve 3. divizi v Písku se Sokolem „D“. Ani v tomto třetím kole se nepodařilo získat plný počet bodů.
26.11.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Prohra s favoritem v 2.kole.

ilustrační obrázek Hosté bez jediného hráče základní sestavy s lepším průměrným OK o více jak 100 bodů byli v utkání favoritem. Naše družstvo nastoupilo pouze se dvěma hráči základní sestavy.
12.11.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Na úvod soutěže remiza

ilustrační obrázek V 1. kole nové sezóny družstev 3.divize zavítalo Béčko do Českých Budějovic. S papírově silnějším soupeřem o více jak 100 bodů průměrného koeficientu byla remiza celkem přijatelná.
16.10.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------