Na závěr vysoká výhra

ilustrační obrázek Obě družstva nastoupila do posledního 9. kola pouze po jediném hráči základní sestavy. Hosté navíc s nejmladšími šachovými nadějemi oddílu. Výsledek tak odpovídá zkušenostem mladých hráčů hostí, kteří přes prohry prokázali solidní znalosti v zahájení.
27.02.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Další těsná prohra

ilustrační obrázek Bez prvních dvou hráčů základní sestavy a bez šancí na postup sehrál tým v improvizované sestavě další smolný zápas.
12.02.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Po pauze prohra

ilustrační obrázek Značně pozměněná sestava domácích /pouze 2 hráči základu/ nedokázala proti čtyřem hráčům základní sestavy hostů vydřít více jak 2 body.
22.01.2005 | Jaromír Soldát
-----------------------

Těsné vítězství v Hradci

ilustrační obrázek Domácí vynechali první čtyři hráče soupisky a s nižším průměrem OK o 45 bodů byli přesto víc než důstojným soupeřem naší téměř základní sestavě. Po výhře Martina na 2. plátně hráli naši tatkticky na remizy, což celkem překvapivě vyšlo. Drží tak stále s jednobodovou ztrátou druhé místo v tabulce.
12.12.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Další vysoká výhra

ilustrační obrázek Oslabená sestava hostů proti naší základní sestavě nedokázala vážněji vzdorovat. Utkání mělo až nebývale rychlý průběh a skončilo po 2,5 hodinách hry. Škoda výpadku v Sezimově Ústí proti Silonu.
27.11.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Neočekávaná prohra

ilustrační obrázek V dalším kole 3. divize se utkal náš „B“ tým 13. listopadu v Sezimově Ústí se Silonem. Družstvo domácích, které se od začátku soutěže netajilo snahou vrátit se do 2. divize, nastoupilo v základní sestavě. Lepší průměrný OK Silonu o 220 bodů proti našemu „Béčku“ byl zjevný jen na papíře.
14.11.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

Výhra s mládeží Tábora

ilustrační obrázek Až na partii na 2. plátně poměrně rychlý konec. V poledne jsme mohli být na obědě. Mladičký hráč hostí však vyčerpal bez asi 12 minut i druhou časovou kontrolu, než se vzdal a tak jsme někteří spojili oběd s večeří.
30.10.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------

1 kolo: Překvapivá výhra

ilustrační obrázek Překvapivá výhra našich mladíků v 1. kole na půdě soupeře je výborným vstupem do soutěže, i když mládež pouze remizovala. Tým domácích s lepším průměrným OK vyšším o více jak 160 bodů hrál bez jediného hráče základní sestavy.
09.10.2004 | Jaromír Soldát
-----------------------